Özel Büro Grubu Plaketleri

250

Özel Büro Grubu Plaketleri

 

Değerli Yurtseverler,

 

Grubumuzu özverili şekilde takip edebilen tüm üyelerimize tekraren teşekkür ederiz. Bizi takip edip destek verdiğiniz müddetçe bilginin en kapsamlısını, en ilgincini, en doğrusunu ve en önemlisini sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreç için de desteğinize şimdiden müteşekkiriz. Yıllardır basın yayın sektörü içinde olarak şu ana kadar paylaşımlarımızla gündemi yakından takip ettik ve size ulaştırdık. Hatamız olduysa affola.

 

ÖZEL BÜRO GRUBU Türkiye'nin en büyük, en kapsamlı yayını yapan İstihbarat ve Güvenlik Grubu'dur. Ve sizler de resmi üye olarak bu haklı gururu yaşayın ve bundan sonra da bizi takibe devam edin.

 

İstiyoruz ki bizlerin bu çabası ve sizlerin gösterdiğiniz ilgi ve alaka kalıcı olsun ve hep hatırlansın. Bu sebeple sizlerin bizi ileride de hatırlaması için ÜYE KİMLİK KARTI, ANAHTARLIK ve ROZET projesinden sonra ÖZEL BÜRO GRUBU PLAKETLERİ projemizi başlattık. Şu anda devam ediyor. Bu PLAKETLER ile sayıları yüzbinlere varan ÖZEL BÜRO GRUBU’nun resmi ve asli bir üyesi olacaksınız ve ÖZEL BÜRO GRUBU’nun tüm avantajlarından istifade edeceksiniz. Resmi üye olabilmeniz için resmi bir üyelik kartınızın ve plaketinizin olması gerekiyor.

 

Plaket almak isteyenler sadece 250 TL bedel ile ÖZEL BÜRO GRUBU PLAKETİ temin edebilirler. Aşağıda baskıdan çıkmış bir örneğini görebilirsiniz.

 

Evinizde, işyerinizde, yazlığınızda, ikamet ettiğiniz her ortamda, plaketinizi başucunuza koyarak Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı YURTSEVER grubu olan ÖZEL BÜRO GRUBU’nun bir parçası olduğunuzu dosta düşmana gösterin. Dostlarınız, aileniz ve çevreniz sizinle gurur duysun !! Düşmanlarınız bir kez daha düşünsün !!!!!!

 


 

ÖZEL BÜRO GRUBU PLAKETİ talep edenler İSİM SOYAD, E-POSTA, CEP TEL NO ve AÇIK ADRES bilgilerini ozel-buro@mit.ist adresimize iletsinler. PLAKET’leri ivedi olarak imal edip ileteceğiz.

 

Önemli Not :

 

  1. Plaketin kaybolması, yıpranması gibi durumlar için başvurulması halinde ücreti mukabilinde yeniden basılacaktır. Baskı bedeli 200 TL’dir.
  2. Plaketler bizlerden yani ÖZEL BÜRO GRUBU’ndan sizlere ilerde hatırlanacak hoş bir hatıra olması için basılmaktadır. Aynı zamanda grubun ASLİ ve RESMİ bir üyesi olduğunuzun görsel bir ispatıdır.
  3. Plaket sahipleri grubun yazılım kampanyalarından ücretsiz olarak yararlanırlar, ayrıca ÖZEL BÜRO EKİBİ içine ön şart aranmaksızın seçilebilirler, yine ayrıca plaket sahibi olanların internet için hazırladığı makale ve videolar gruba ait web sitelerinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında ücretsiz olarak yayınlanırlar. Ayrıca ÖZEL BÜRO GRUBU'nun ÜCRETLİ YAZILIM KAMPANYA'larından da istifade edebilirler. Böylece piyasada yüzlerce DOLARA satılan pahalı yazılımları HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN ücretsiz bir şekilde FUL LİSANSIYLA kullanabilirler.
  4. Kargo bedeli alıcıya aittir.
  5. Plaket bedelini aşağıdaki hesabımıza EFT olarak İBAN NO üzerinden gönderebilirsiniz. EFT işleminden sonra lütfen tarafımıza bilgi veriniz.

HESAP VE İBAN NO :

 

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR130001000318629404435001 /// (Erkut Ersoy adına)

 

Bilginize sunulur.

 

ÖZEL BÜRO GRUBU

Özel Büro Grubu Plaketleri