ÖZEL BÜRO GRUBU TESPİHİ

300


DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU TESPİHLERİMİZ tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu /// Talepler alınmaya devam ediyor !!!!

Değerli Yurtseverler,

Grubumuzu özverili şekilde takip edebilen tüm üyelerimize tekraren teşekkür ederiz. Bizi takip edip destek verdiğiniz müddetçe bilginin en kapsamlısını, en ilgincini, en doğrusunu ve en önemlisini sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreç için de desteğinize şimdiden müteşekkiriz. Yıllardır basın yayın sektörü içinde olarak şu ana kadar paylaşımlarımızla gündemi yakından takip ettik ve size ulaştırdık. Hatamız olduysa affola.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Türkiye'nin en büyük, en kapsamlı yayını yapan İstihbarat ve Güvenlik Grubu'dur. Ve sizler de resmi üye olarak bu haklı gururu yaşayın ve bundan sonra da bizi takibe devam edin.

İstiyoruz ki bizlerin bu çabası ve sizlerin gösterdiğiniz ilgi ve alaka kalıcı olsun ve hep hatırlansın. Bu sebeple sizlerin bizi ileride de hatırlaması için özellikle beylerin kullandığı yeni bir aksesuar çıkardık.

ÖZEL BÜRO LOGOLU TESPİHlerini isteyen üyemize sadece maliyetine vereceğiz.

Şu anda kargo gönderimlerimiz devam ediyor. Tespih genelde Anadolu’da beylerin sıklıkla kullandığı bir aksesuar olarak biliniyor ve cezaevindeki kader mahkumlarının dertlerini akıttığı bir dert ortağı aynı zamanda. Biz üyelerimize gönderdiğimiz tespihlerin sıradan olmaması için çok düşündük ve değerli bir metalden yapmaya karar verdik. Şu anda üyelerimize sunduğumuz tespihlerin tamamı dökme gümüş ve kehribar karışımıdır ve piyasadaki satış fiyatı 400-450 TL bandındadır. Ancak biz ÖZEL BÜRO GRUBU üyelerinin tamamının yararlanması için bunu maliyetine vermeye karar verdik.

Tespihlerin bizden çıkış fiyatı sadece 300 TL’dir.

Hem ileride sizlerin bizi olumlu hatırlamanız hem de sizlerin şık bir aksesuara sahip olmanız için sizlere bu ürünümüzü bugün itibariyle takdirinize sunuyoruz. Tespihi ÖZEL BÜRO LOGOLU kutusu ile beraber gönderiyoruz.

Tespihinizi çekerken bizi hatırlamanız dileğiyle.

ÖZEL BÜRO GRUBU LOGOLU TESPİH için aşağıdaki bilgiler gerekli.

 1. AD SOYAD :
 2. CEP TEL NO :
 3. E-POSTA ADRESİ :
 4. KARGO (EV) ADRESİ :
 • AYRICA BİR DE TESPİH BASKI BEDELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ HESABA 300 TL EFT YAPMANIZ GEREKİYOR. ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına) (MOBİL UYGULAMANIZDA FAST UYGULAMASI VARSA 7/24 365 GÜN HAFTA SONU VE GECE DAHİL İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.)
 • KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR. KARGONUZ BİR ŞEKİLDE İADE OLURSA İADE BEDELİ OLAN TUTARI ÖDEMENİZ GEREKİR. BU NEDENLE DOĞRU VE GEÇERLİ BİR KARGO ADRESİ VERMENİZDE BÜYÜK YARAR BULUNUYOR.  ÖDEME İŞLEMİNDEN SONRA KARTINIZ, PLAKETİNİZ YADA TESPİHİNİZ TEKRAR KARGOLANIR.
 • KAPIDA ÖDEME YADA KREDİ KARTI İLE ÖDEME GİBİ SEÇENEKLERİMİZ YOKTUR. KART BASKI BEDELİ TARAFIMIZA AİT İBAN NUMARASINA EFT YADA HAVALE İLE GÖNDERİLİR. ÖDEME KONTROLÜNDEN SONRA DA KART BASILARAK KARGOLANIR.
 • VERESİYEMİZ YOKTUR. LÜTFEN TALEP ETMEYİNİZ.
 • Tespihin kaybolması, yıpranması gibi durumlar için başvurulması halinde ücreti mukabilinde yeniden basılacaktır. Baskı bedeli 300 TL’dir.
 • Tespihler bizlerden yani ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’ndan sizlere ilerde hatırlanacak hoş bir hatıra olması için basılmaktadır. Aynı zamanda grubun ASLİ ve RESMİ bir üyesi olduğunuzun görsel bir ispatıdır.
 • Tespih sahipleri grubun yazılım kampanyalarından ücretsiz olarak yararlanırlar, ayrıca ÖZEL BÜRO EKİBİ içine ön şart aranmaksızın seçilebilirler, yine ayrıca plaket sahibi olanların internet için hazırladığı makale ve videolar gruba ait web sitelerinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında ücretsiz olarak yayınlanırlar.
 • Tespih bedelini aşağıdaki hesabımıza EFT olarak İBAN NO üzerinden gönderebilirsiniz. EFT işleminden sonra lütfen tarafımıza bilgi veriniz.

ÖZEL BÜRO LOGOLU TESPİHİMİZ