Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Sitemizden seçtiğiniz Anahtarlık ve Rozet, Özel Büro Grubu Üye Kimlik Kartı, Tespihi ve Plaketini ister tek olarak ister toplu olarak satın alabilirsiniz. İlgili İban Numaramıza ürün bedelini EFT yapabilirsiniz.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
Ürünleri iade hakkı yoktur. Bu nedenle satın alma işlemini yapmadan önce dikkatle düşünmenizi rica ederiz.
Yeni ürünler ne zaman gelir?
Yeni ürünler üzerinde çalışıyoruz. Yeni bir ürün portföyümüze katıldığında bunu e-posta olarak duyuracağız. Ayrıca web sitemizde de yayınlayacvağız.
Çalışmalar kalıcı mıdır?
ÖZEL BÜRO GRUBU 1990 yılından itibaren vatan görevinde nefer olarak hizmetini devam ettiriyor kalıcı olarak. Sağlık ve sıhhatimiz yettiğince de devam edecektir.
Ürünler ne kadar sürede ulaşır ?
Satın alma işleminden sonra ;İstanbul, Ankara için 1,5 gün, İzmir, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Mersin 2 günde olmak üzere tüm diğer bölgelere en geç 2,5 günde ulaşır.
Ürün teslimatında hangi karo şirketi kullanılıyor ?
ÖZEL BÜRO GRUBU olarak biz YURT İÇİ KARGO şirketi ile çalışıyoruz. Bu şirketin erişemediği bölgelere ise diğer kargo şirketleri ile ulaşıyoruz.
Araştırma setleri needir ? Ücreti nedir ?
ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ'nin 5 yıllık araştırma sonucu oluşturduğu ve 9 farklı konuda arşiv yaptığı setlerdir.Tek set çeşidi alırsanız ücret 198 TL'dir. Harddisk olarak alırsabız ücret 1 TB HDD FİYATI + 2,500 TL'dir.
Ekibe yeni üyeler alınacak mı ?
Zaman zaman ihtiyaç duydukça ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ içerisine yeni gönüllü kardeşlerimizi katıyoruz. Eğer siz de görev almak isterseniz lütfen iletişim bölümümüzden fotoğraflı başvuru yapın.